Najmniejszy ale super skuteczny komputer cyklu!
Oto jego możliwości:

Jak korzystać? Jak stosować?

Aby osiągnąć wysoką skuteczność wskazywania dni płodnych wystarczy stosować się do kilku prostych reguł.

Wykonuj codzienny pomiar temperatury

Codziennie rano, bezpośrednio po przebudzeniu ALE przed wstaniem z łóżka wykonaj pomiar temperatury bazowej pod językiem.

Komputer cyklu na bieżąco analizuje Twoje pomiary i przedstawia diagnozę płodności w postaci kolorowych kropek. Stosuj się do jego wskazań: czerwony kolor - faz płodna, zielony kolor - faza niepłodna.

stosuj się do wskazań urządzenia

realizuj swój cel

Jeżeli chcesz uniknąć nieplanowanej ciąży - uważaj na kolor czerwony. To faza płodna, czyli możesz zajść w ciążę. Kolor zielony oznacza, że jesteś bezpieczna. Jeżeli pragniesz potomstwa kolor czerwony oznacza, że możesz zajść w ciążę. Współżyjcie właśnie wtedy.

Doskonała alternatywa dla innych metod!

Nowy, ulepszony Pearly to kieszonkowy komputer cyklu – najmniejszy i najlżejszy na rynku. Stanowi skuteczną alternatywę dla innych znanych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczny i bezpieczny (skuteczność 99,5%), posiada opublikowane stanowisko zespołu ośmiu profesorów członków Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu świadomie i bezpiecznie pokierujesz swoim życiem seksualnym.

Korzyści ze stosowania dla Ciebie:

Poznaj jego zalety

Pearly zapewnia przyjazną dla użytkowniczek, wygodną i ekologiczną alternatywę dla sztucznych metod antykoncepcji, współdziałającą z kobiecym cyklem i nie wywołującą żadnych skutków ubocznych.

01.

Jego przeznaczenie...

Pearly to komputer cyklu przeznaczony do antykoncepcji, charakteryzujący się skutecznością na poziomie 99,5% potwierdzoną badaniami klinicznymi.

02.

Jego wielkość...

Nazywany potocznie małym komputerem cyklu, Pearly jest najmniejszym spośród dostępnych komputerów cyklu na świecie. Jeżeli rozmiar ma dla Ciebie znaczenie - to jest Twój wybór.

03.

Jego działanie...

Wykorzystując naturalne symptomy zmian faz płodności, Pearly za sprawą super dokładnego oprogramowania idealnie wskaże Ci czy jesteś płodna. Stosuj się zawsze do wskazań - unikniesz niespodzianek!

04.

Jego współpraca...

To od Ciebie zależy jak wykorzystasz wskazania Pearly. Kolor czerwony to faza płodna, kolor zielony to faza niepłodna. Żółty kolor to faza uczenia. Sprawdzaj kolor i stosuj się do niego.

Oto, co otrzymujesz kupując:

Specyfikacja:

Cena 1399 zł