Najmniejszy ale super skuteczny komputer cyklu!
Oto jego możliwości:

Jak korzystać? Jak stosować?

Aby osiągnąć wysoką skuteczność wskazywania dni płodnych wystarczy stosować się do kilku prostych reguł.

Wykonuj codzienny pomiar temperatury

Codziennie rano, bezpośrednio po przebudzeniu ALE przed wstaniem z łóżka wykonaj pomiar temperatury bazowej pod językiem.

Komputer cyklu na bieżąco analizuje Twoje pomiary i przedstawia diagnozę płodności w postaci kolorowych kropek. Stosuj się do jego wskazań: czerwony kolor - faz płodna, zielony kolor - faza niepłodna.

stosuj się do wskazań urządzenia

realizuj swój cel

Jeżeli chcesz uniknąć nieplanowanej ciąży - uważaj na kolor czerwony. To faza płodna, czyli możesz zajść w ciążę. Kolor zielony oznacza, że jesteś bezpieczna. Jeżeli pragniesz potomstwa kolor czerwony oznacza, że możesz zajść w ciążę. Współżyjcie właśnie wtedy.

Doskonała alternatywa dla innych metod!

Nowy, ulepszony Pearly to kieszonkowy komputer cyklu – najmniejszy i najlżejszy na rynku. Stanowi skuteczną alternatywę dla innych znanych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczny i bezpieczny (skuteczność 99,5%), posiada opublikowane stanowisko zespołu ośmiu profesorów członków Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dzięki niemu świadomie i bezpiecznie pokierujesz swoim życiem seksualnym.

Korzyści ze stosowania dla Ciebie:

Poznaj jego zalety

Pearly zapewnia przyjazną dla użytkowniczek, wygodną i ekologiczną alternatywę dla sztucznych metod antykoncepcji, współdziałającą z kobiecym cyklem i nie wywołującą żadnych skutków ubocznych.

01.

Jego przeznaczenie...

Pearly to komputer cyklu przeznaczony do antykoncepcji, charakteryzujący się skutecznością na poziomie 99,5% potwierdzoną badaniami klinicznymi.

02.

Jego wielkość...

Nazywany potocznie małym komputerem cyklu, Pearly jest najmniejszym spośród dostępnych komputerów cyklu na świecie. Jeżeli rozmiar ma dla Ciebie znaczenie - to jest Twój wybór.

03.

Jego działanie...

Wykorzystując naturalne symptomy zmian faz płodności, Pearly za sprawą super dokładnego oprogramowania idealnie wskaże Ci czy jesteś płodna. Stosuj się zawsze do wskazań - unikniesz niespodzianek!

04.

Jego współpraca...

To od Ciebie zależy jak wykorzystasz wskazania Pearly. Kolor czerwony to faza płodna, kolor zielony to faza niepłodna. Żółty kolor to faza uczenia. Sprawdzaj kolor i stosuj się do niego.

Oto, co otrzymujesz kupując:

Specyfikacja:

Cena 1399 zł

Dane płatności

Polska

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Pearly  × 1 1 399,00 
Kwota 1 399,00 
Wysyłka Wpisz swój adres, aby wyświetlić opcje wysyłki.
Łącznie 1 399,00 
Poczekaj! Twoje zamówienie jest niemal gotowe ale mamy dla Ciebie ostateczną propozycję!
Poczekaj! Twoje zamówienie jest niemal gotowe ale mamy dla Ciebie ostateczną propozycję! Bardzo nam zależy aby nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego proponujemy Ci to, co mamy najlepsze. Daysy zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie monitoringu płodności równie dobrze jak Pearly ale Daysy jest nowocześniejsze i wspaniale współpracuje z Twoim smartfonem. Tylko teraz możesz kupić Daysy w obniżonej o 50zł cenie za 1349 zł.
  • Najwygodniejsza, najszybsza i super bezpieczna forma płatności!

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.