fbpx

doskonała kontrola dni płodnych...

Najskuteczniejszy komputer cyklu

Jeżeli poszukujesz  bezpieczeństwa i pewności, że nie zajdziesz w nieplanowaną ciążę, a antykoncepcja hormonalna nie jest optymalna dla Ciebie, znajdziesz to wszystko w Lady-Comp.

Najbardziej sprawdzony, nadzwyczaj precyzyjny i super skuteczny komputer cyklu pozwalający na monitorowanie dni płodnych we własnym domu.

Lady-Comp jest komputerem cyklu, który stanowi doskonałą alternatywę dla innych form zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą. Dzięki niemu skutecznie i bezbłędnie* monitorujesz swoje dni płodne oraz zdiagnozujesz swoją aktualną płodność. Współczynnik Pearl'a wynoszący 0,5, co odpowiada skuteczności antykoncepcyjnej rzędu 99,5%, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

* - Dokładność wskazywania dni płodnych została potwierdzona w dwóch badaniach opublikowanych w Ginekologia Polska. Dodatkowo urządzenie uzyskało pozytywne stanowisko zespołu ośmiu profesorów ginekologii członków Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Charakterystyka

Za pomocą codziennych pomiarów temperatury pod językiem, komputer precyzyjnie określa występowanie dni płodnych i niepłodnych oraz dnia występowania owulacji. Pomiar trwa około 40 sekund. Wyniki są wiarygodne już od pierwszego pomiaru.

Prognoza płodności na następne 6 dni

Najważniejsza funkcja urządzenia - prognozowanie momentu wystąpienia owulacji z 6 dniowym wyprzedzeniem. To dzięki temu unikniesz zapłodnienia na skutek zagubienia się choćby jednego plemnika. Zawsze możesz to sprawdzić.

Dokładność sensora – 0,01 °C

Dokładność i stałość pomiarów decydują o prawidłowości głównego parametru jakim jest temperatura.

Wydruk danych na swoim komputerze

W każdej chwili możesz połączyć się ze swoim komputerem i dokonać wydruku danych.

Rozszerzony kalendarz płodności

Całą historię swojej płodności wraz z dniem owulacji masz zawsze dostępną.

Pogłębiona STATYSTYKA CYKLU

ilość wszystkich zapamiętanych przez urządzenie cykli, średnia długość cyklu, średni wzrost temperatury po owulacji, zakres owulacji (jak regularnie występuje jajeczkowanie), długość fazy lutealnej, odsetek cykli bezowulacyjnych i z niewydolnością ciałka żółtego, wskazanie daty ewentualnego poczęcia i porodu, liczenie tygodni ciąży.

Pamięć wszystkich wykonanych pomiarów

Lady-Comp zapisuje i analizuje wszystkie Twoje pomiary, jednak do diagnozy bierze pod uwagę ostatnie 24 miesiące.

6 godzinny Limit na wykonanie pomiaru

Na wykonanie pomiaru następnego dnia masz do dyspozycji +/- 3 godziny w stosunku do godziny pomiaru z doby poprzedniej.

Budzik przypominający o pomiarze

Regularność pomiarów to gwarancja skuteczności. Lady-Comp obudzi Cię o ustalonej porze w czasie na zrobienie pomiaru - możesz go zrobić niemal przez sen.

Specyfikacja

 • waga 130 g
 • średnica 8 cm
 • wysokość 2,5 cm
 • zasilanie baterie (w zestawie) lub akumulatory typu AAA
 • transfer danych przez złącze USB

Zawartość zestawu

 • komputer cyklu Lady-Comp
 • dwie startowe baterie AAA
 • przewód USB
 • karta gwarancyjna wraz z fakturą
 • skrócona instrukcja obsług (pełna wersja dostępna on-line)
 • pudełko

opinia eksperta

"Lady-Comp jest skuteczną, bezpieczną i przede wszystkim zdrową metodą, którą każda kobieta może z powodzeniem stosować jako alternatywę dla innych metod antykoncepcji. Badania potwierdzają skuteczność tego innowacyjnego urządzenia diagnostycznego, które zmieniło życie wielu kobiet, w tym również moje. Polecam Lady-Comp każdej świadomej swojego ciała, nowoczesnej kobiecie w Polsce."
ola demiańczyk
biolog, ekspert i ambasador lady-comp

FAQs

Prawie wszystkie pytania, które chcesz nam zadać zebraliśmy w jednym miejscu – przeczytaj koniecznie! Jeżeli jest cokolwiek, czego tam nie ma, nie wahaj się z nami skontaktować. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię kwestie!

kiedy mogę rozpocząć pomiary?

Pomiary możesz rozpocząć w dowolnym momencie w swoim cyklu. Pamiętaj jedynie aby wprowadzać daty rozpoczęcia miesiączki.

czy Lady-comp jest naprawdę tak skuteczny?

Dokładność Lady-Comp została potwierdzona w dwóch badaniach medycznych opublikowanych w fachowej prasie ginekologicznej. 99,5% robi wrażenie. Sprawdź to!

co mam robić kiedy mam dni płodne ?

W fazie płodnej, jeżeli nie chcesz zajść w ciążę, powinnaś zabezpieczać się dodatkowo za pomocą innej metody, mogą to być prezerwatywy, globulki, kapturki, itp. Zapytaj swojego lekarza jaką doraźną formę antykoncepcji poleca?

kiedy i czy muszę robić pomiar temperatury ?

Regularność pomiarów jest warunkiem skuteczności Lady-Comp. Nie powinnaś pomijać pomiarów, chociaż brak poszczególnych pomiarów nie ograniczy skuteczności. Urządzenie wyświetli więcej oznaczenia czerwonego. Pomiary wykonuj codziennie rano, zaraz po przebudzeniu.

Znajdź nas

B-C Sp. J. W.Demiańczyk, K.Michaluk
ul.Karola Marcinkowskiego 4/6,
71-160 Szczecin

Nr rachunku bankowego PLN:
47 1140 2017 0000 4902 1306 0123

NIP: 9552225948
REGON: 320490203
KRS: 0000301617

Infolinia: pon.-pt. godz. 8.00-18.00
 91 46 45 604
 bi***@la******.pl